Nintendo Wii w coraz niższych cenach

Kilka popularnych sklepów, w których ofercie znajduje się Nintendo Wii, zdecydowało się obniżyć cenę tej popularnej konsoli. Czy zatem już w czerwcu możemy się spodziewać zapowiedzi "Wii 2"?

W zeszłym tygodniu pojawiły się spekulacje dotyczące możliwości obniżenia cen Nintendo Wii (zapraszamy do artykułu "Wii 2 zostanie zaprezentowane już w czerwcu?"). Sytuacja taka miałaby być spowodowana zapowiedzią nowej konsoli do jakiej ma prawdopodobnie dojść już w czerwcu.

Teraz część plotki się potwierdza: sklepy GameStop, Amazon, Target oraz Best Buy obniżyły cenę zestawu Wii (konsola, Wii Remote Plus, Wii Sports oraz Wii Sports Resort) do 169,99 dolarów.

Zobacz również:

  • PS5 najlepszą konsolą w historii? Sony z niezwykłym osiągnięciem
  • Nintendo Switch Pro – data premiery, cena, specyfikacja [19.07.2021]

Co ciekawe, obniżki nie zostały poprzedzone oficjalnym komunikatem Nintendo. Firma poinformowała jedynie, że od 25 kwietnia spadną ceny Wii Sports Resort oraz Wii Party.

Pozostaje nam zatem czekać na kolejne informacje w tej sprawie. Z pewnością wszystkie wątpliwości wyjaśnią się już w czerwcu, podczas targów E3. Przypomnijmy, że to właśnie tam Nintendo ma, zgodnie z przewidywaniami, zapowiedzieć następcę popularnego Wii.