Nioh 2 - DLC Uczeń Tengu już dostępne na PS4

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do PlayStation Store trafiło dzisiaj pierwsze rozszerzenie do znakomitego Nioh 2 - Uczeń Tengu.

Nioh 2 to jedna z najlepszych gier tego roku. Dzieło Team Ninja może się pochwalić zarówno wysokimi ocenami recenzentów, jak i samych graczy. Już przy okazji premiery tytułu dowiedzieliśmy się, że produkcję wzbogacą trzy obszerne DLC. Pierwsze z nich - Uczeń Tengu, właśnie trafiło do sprzedaży.

Nioh 2: Uczeń Tengu wprowadza do gry zupełnie nowy obszar - nadmorski region Yashima, gdzie dokładniej poznamy historię legendarnych yokai - Sohayamaru i Otakemaru. Cała mini-kampania została podzielona na 10 misji.

Na naszej drodze staną nowy przeciwnicy, w tym wyjątkowe bossy. W walce z adwersarzami pomogą nam nowe umiejętności yokai, zdolności ninjutsu oraz zupełnie nowy rodzaj broni - Splitstaff, czyli niezwykły składany kostur.

W ramach darmowej aktualizacji, towarzyszącej premierze DLC, do gry trafił również nowy poziom trudności oraz tryb rozgrywki hack&slash. Twórcy zadbali także o liczne poprawki i usprawnienia.

Dodatek Uczeń Tengu wyceniono na 42 zł. Jeśli jednak zamierzać kontynuować swoją przygodę z Nioh 2, to warto pamiętać o przepustce sezonowej, która pozwoli wam zaoszczędzić parę złotych na wszystkich trzech zaplanowanych DLC.

Zobacz również: Xbox Series X - datę premiery i cenę konsoli możemy poznać już w sierpniu