Nioh 2 - otrzyma rozbudowany tryb współpracy, poznaliśmy pierwsze szczegóły

Poznaliśmy szczegóły trybu sieciowego, który zawita do Nioh 2, dla fanów kooperacji zapowiada się znakomita zabawa.

Niedawno otrzymaliśmy fabularny zwiastun Nioh 2, a już dzisiaj mamy kolejne ciekawe wieści na temat gry studia Team Ninja.

Twórcy podczas ostatniego streamu skupili się na trybie sieciowym produkcji. Choć już pierwsza część Nioh oferowała kooperację, to tym razem zespół odpowiedzialny za grę postanowił znacznie bardziej przyłożyć się do tego elementu rozgrywki.

Zobacz również:

  • Gry i sprzęt w doskonałych cenach w RTV Euro AGD. Oferta ograniczona czasowo
  • Nie tylko God of War. W te gry z PlayStation zagrasz na PC
  • Gry z PS4, w które musisz zagrać na PS5

Między innymi potwierdzono, że gracze wspólnie wykonujący daną misję mogą liczyć na spersonalizowany system łupów. Oznacza to, że nie musimy się obawiać łasych na nasz sprzęt towarzyszy. Dodatkowo, możliwe będzie wskrzeszanie innych graczy, jednak będzie to mocno ograniczone. O możliwości ożywienia informować będzie nas specjalny wskaźnik, dostępny tylko w trybie multiplayer.

Podczas streamu drużyna złożona była z trzech graczy, ale nie potwierdzono, czy jest to maksymalna liczba uczestników kooperacji. Nioh 2 nawet przy wsparciu innych graczy ma być wyzwaniem, z każdym kolejnym żywych sojusznikiem, do świata gry przybywać będzie więcej przeciwników. Ostatnią nowością jest rozbudowany kreator postaci, który pozwoli nam również edytować wygląd Yokai'a, możliwe będzie dopasowanie rogów, kolorów i innych detali nadprzyrodzonej formy naszego awatara.

Z każdą kolejną wiadomością Nioh 2 zapowiada się coraz lepiej i obecnie wyrasta nam na jeden z największych hitów marca. Produkcja Team Ninja zadebiutuje 13 marca, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

źródło: Twitter

Aktualne ceny w sklepach