Nioh 2 - otwarte beta testy wystartują w listopadzie

Za pośrednictwem oficjalnego konta PlayStation na twiterze, przedstawiciele Sony poinformowali o nadchodzących otwartych beta testach Nioh 2 na PlayStation 4.

Sony wraz z twórcami gry - studiem Team Ninja, zaoferują nam wyjątkowo długie testy, które potrwają od 1 do 10 listopada. Każdy chętny będzie mógł pobrać pliki z grą z cyfrowego sklepu PlayStation - PS Store.

Nioh 2 to kontynuacja jednej z największych niespodzianek 2017 roku. Połączenie gry akcji i RPG, okraszone wyśrubowanym poziomem trudności, przypadło do gustu zarówno krytykom, jak i graczom.

W drugiej części Nioh poznamy losy zupełnie nowego bohatera - pół człowieka, pół yokai. W trakcie starć będziemy mogli korzystać nie tylko z bogatej gamy oręża, ale również nadprzyrodzonych mocy protagonisty. Nioh 2 jeszcze głębiej sięga do folkloru Japonii niż pierwowzór. Dane nam będzie przemierzać nie tylko Japonię z okresu Sengoku (przypadającym na lata 1467 –1573), ale również krainę cieni (Dark Realm) zamieszkaną głównie przez złe yokai.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to warto obejrzeć zwiastun Nioh 2 zaprezentowany podczas zakończonych niedawno targów TGS 2019.

Nioh 2 nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty premiery. Twórcy zdradzili jedynie, że gra zadebiutuje na początku 2020 roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Możliwe, ze wzorem pierwszej części, w późniejszym terminie gra trafi również na inne platformy.