NirLauncher - ten zestaw warto mieć!

NirSoft to firma, która dostarcza użytkownikom darmowe, użyteczne programy. Ich pakiet - NirLauncher - to zestaw aplikacji, które przydadzą się dosłownie każdemu.

Wersja pakietu oznaczona numerem 1.18.53 właśnie trafiła na nasz serwer. Znajdziemy w niej aż 170 aplikacji. Okienko programu podzielone zostało na 12 kategorii - mamy tu narzędzia do odzyskiwania haseł, programy do obróbki audio i wideo, narzędzia dyskowe, systemowe i inne. Po wybraniu odpowiedniej kategorii widzimy całą listę aplikacji, a przy każdej znajduje się krótki opis jej zastosowania.

NirLauncher - ten zestaw warto mieć!

NirLauncher System Utilities

Przykład - po wejściu do kategorii Narzędzia Systemowe (System Utilities) widzimy 50 różnego rodzaju narzędzi. Aby uruchomić dowolne z nich, wystarczy kliknąć na jego nazwie dwa razy. WhatInStartup pokazuje nam, jakie rzeczy uruchamiają się automatycznie ze startem systemu - programy zostają pokazane w formie listy, którą możemy dowolnie filtrować. Klikając na wybranym otrzymujemy menu kontekstowe z opcjami wyłączenia, skasowania, a nawet wyszukania w sieci informacji na temat danej pozycji.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Crying Suns - kosmiczna gra za darmo od Epic Games
NirLauncher - ten zestaw warto mieć!

WhatInStartup

Oczywiście nie sposób opisać wszystkich, jakże różnych narzędzi, które zawiera ten pakiet. Lepiej zobaczyć samemu w praktyce, co ma do zaoferowania. Tym bardziej, że dostępny jest całkowicie za darmo. Znajdziecie go na tej stronie. Polecam gorąco!