Nisus Writer Express 1.1 - edytor o wielu językach

Ukazała się właśnie najnowsza wersja edytora tekstu dla systemów Mac OS X - Nisus Writer Express 1.1. Autorem programu jest firma Nisus Software, która zapewnia, iż aktualna edycja programu została wzbogacona o kilka przydatnych funkcji.

Z najważniejszych nowości warto wspomnieć o obsłudze pisania w wielu językach. Możemy wybrać konkretny język dla całego dokumentu lub dla jego fragmentu. Program posiada funkcję sprawdzania pisowni dla każdego z obsługiwanych języków. W porównaniu do poprzedniej wersji aplikacji pliki otwierają się do 12 razy szybciej. Obsługiwana jest również ligatura i kerning oraz modyfikacja rozmiarów grafiki umieszczonej w tekście. Coraz częściej wykorzystywane w aplikacjach "pływające palety" (palety, które można dowolnie przemieszczać po ekranie) także i tu znalazły swoje zastosowanie.

Pełna wersja aplikacji Nisus Writer Express 1.1 kosztuje 59,95 USD. Użytkownicy wersji "Classic" mogą dokonać aktualizacji bezpłatnie.

Trial 30-dniowy Nisus Writer Express 1.1 do pobrania z naszego FTP'a: http://www.idg.pl/ftp/mac_210/Nisus%20Writer%20Express%201.1.html

Więcej informacji: http://www.nisus.com


Zobacz również