Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii

Firma Sferia poinformowała, że przedłuża do końca września promocję dotyczącą usług bezprzewodowego dostępu do Internetu. Teraz możliwe jest również wykupienie usługi na czas nieokreślony w znacznie niższej cenie oraz podpisanie najtańszej wersji umowy bez konieczności wykupienia usług głosowych.

Dotychczas Sferia oferowała usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii EVDO (zobacz artykuł: "Internet w Sferii - warszawska alternatywa dla neostrady") tylko tym klientom, którzy zdecydowali się na jednoczesne korzystanie z usług głosowych (dotyczy tranSFER L). Obecnie klienci nawet tę taryfę mogą zamówić jako samodzielną usługę. Aktywacja każdej z trzech taryf Sferii kosztuje symboliczną złotówkę, dodatkowo firma proponuje obniżony abonament przez pierwsze trzy miesiące.

Oprócz promocji przy umowach terminowych, firma zdecydowała się również obniżyć ceny usług w wypadku podpisania przez klienta umowy na czas nieokreślony. Przedstawiciele Sferii potwierdzili również w rozmowie telefonicznej, że od jutra - 12 września - nastąpić ma znaczna, nawet 20% obniżka cen usług głosowych.

Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii

Nowe ceny w Sferii

Decyzja Sferii jest kolejnym przykładem na zaostrzanie się konkurencyjnej walki w sektorze usług dostępowych dla klientów indywidualnych. Przypomnijmy, iż niedawno Netia zaoferowała klientom w promocji rok szerokopasmowego dostępu do sieci za darmo w przypadku podpisania umowy na 36 miesięcy, a Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat. Również Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom nowe promocje (neostrada tp "za dychę").

***

Zapraszamy do głosowania na najlepszego dostawcę usług dostępowych: Liga Dostawców Internetu