'No Man's Land' - wkrótce premiera

Cenega Poland poinformowała, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi ciekawa strategia firmy CDV - 'No Man's Land'. Tym razem walki toczyć się będą na nowoodkrytym kontynencie amerykańskim.

Podczas rozgrywki w 'No Man's Land' gracze wezmą udział w kolonizacji Ameryki, walcząc w trzech kampaniach, których akcja toczy się pomiędzy 1600, a 1900 rokiem. Będą świadkami historycznych osiągnięć sześciu różnych grup etnicznych - Anglików, osadników, amerykańskich patriotów, Hiszpanów i Indian - leśnych oraz preriowych.

Każdy naród posiada indywidualne zalety i możliwości osiągnięcia kolejnego stadium rozwoju cywilizacyjnego. Zagłęb się w zalesione regiony Nowego Świata, stwórz kolonie, rozpocznij wydobywanie surowców i wreszcie - połóż linie kolejowe od Atlantyku po Pacyfik.

Zachowanie jednostek militarnych w grze zależy w dużym stopniu od poziomu ich zadowolenia i doświadczenia, które rośnie wraz z każdym oddanym strzałem. Walki będą toczone zarówno w dzień jak i w nocy, a do dyspozycji graczy oddano szeroki arsenał różnych rodzajów broni i okrętów.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej i trafi do naszych sklepów w sierpniu w cenie 119,90 zł.

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=969

Strona oficjalna:

http://www.nomans-land.de


Zobacz również