Nobo S18E - tani projektor DLP

W ofercie ACCO Polska, producenta projektorów NOBO, pojawił się nowy model - S18E. Projektor ten oferuje dużą jasność 1800 ANSI lumenów, połączoną z wysokim kontrastem obrazu 2000:1.

projektor Nobo S18E

projektor Nobo S18E

Urządzenie wykonane w technologii DLP, pracuje w rozdzielczości SVGA i jest zdolne wyświetlać obrazy komputerowe ze źródeł o rozdzielczości SXGA. Cicha praca (27 dB w trybie ekonomicznym) oraz niska waga (2,4kg) pozwalają na stosowanie projektora w małych biurach lub w domu.

Projektor posiada złącza: VGA, S-Video, kompozytowe, a w zestawie znajduje się również specjalny adapter sygnału ze SCART do RGB (VGA). Możliwe jest także dokupienia dodatkowego obiektywu szerokokątnego, który umożliwia wyświetlanie dużego obrazu z niewielkiej odległości od ekranu. NOBO S18E posiada polskie menu ekranowe. Gwarancja na lampę to 12 miesięcy, a na sam projektor 36 miesięcy (z możliwością przedłużenia do 5 lat). Żywotność lampy oszacowano na 3000 godzin.

Projektor wyposażono w 4 predefiniowane tryby wyświetlania oraz jeden definiowalny tryb użytkownika. Pilot umożliwia przełączanie slajdów prezentacji. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 3499 zł netto.


Zobacz również