Nocna premiera WoW: WotLK w Warszawie pełna atrakcji

Już za kilka tygodni, w nocy z 12 na 13 listopada, w Warszawie odbędzie się nocna premiera drugiego oficjalnego dodatku do World of Warcraft, czyli Wrath of the Lich. Firma CD Projekt gorąco zachęca do przyjścia na imprezę. Wiadomo, że na przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Nocna Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich rozpocznie się 12 listopada w warszawskim salonie EMPiK Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 (godzina 22:30).

Firma CD Projekt zapowiada, że na przybyłych czekać będzie prawdziwa moc atrakcji. Wiadomo już, że podczas spotkania odbędą się m.in. trzy konkursy z nagrodami: konkurs strojów ze świata World of Warcraft, konkurs tańców ze świata World of Warcraft oraz konkurs na najlepsze powtórzenie komend /emote.

Wiadomo, że podczas imprezy do wygrania będzie mnóstwo nagród ufundowanych przez firmę , w tym m.in. Edycje Kolekcjonerskiej gry, bluzy, koszulki i inne gadżety związane z World of Warcraft. W zabawie może wziąć udział każdy, wystarczy zgłosić się na miejscu do jednego z organizatorów Nocnej Premiery przy scenie.

Więcej informacji na stronie imprezy.