Nokia 2.2 otrzymuje system Android 10

Zgodnie z nowym planem aktualizacji, HDM Global zaczyna rozsyłać dzisiaj aktualizację wprowadzającą system Android 10 na smartfonie Nokia 2.2.

Pięć dni temu Nokia ogłosiła zmodyfikowany plan aktualizacji smartfonów Nokia. Zmiana planów nastąpiła oczywiście na skutek koronawirusa. Nokia 2.2 zadebiutowała z systemem Android Pie, a dzisiejsza aktualizacja pozwala na przejście na system Android 10. Plik aktualizacyjny ma numer v2.3000 i w pierwszej fazie otrzymają go użytkownicy w Egipcie, a następnie będzie rozprzestrzeniała się na pozostałe kraje świata. Plik zawiera aktualizację wraz z poprawkami bezpieczeństwa z lutego. To nieco dziwne, ponieważ Google udostępniło już marcowe, więc z pewnością w ciągu najbliższych dni będzie trzeba pobrać kolejny plik, który je wprowadzi.

Nokia 2.2 otrzymuje system Android 10

Jeśli masz telefon Nokia 2.2, możesz zacząć sprawdzać dostępność aktualizacji już za dwa-trzy dni. A jeśli masz innego smartfona tej marki, na powyższej infografice pokazano, jak wygląda plan aktualizacji po wprowadzeniu zmian.