Nokia 6110 Navigator - Videotest telefonu

Nokia 6110 Navigator to kolejny telefon, który trafił do naszej Redakcji. Telefon świetnie się prezentuje i dobrze leży w dłoni. Tworzywa sztuczne są wysokiej jakości, części bardzo dobrze spasowane, czuć masę telefonu (125 gram) Nie ulega wątpliwości że urządzenie zostało porządnie wykonane.

Najważniejszą funkcją tego modelu Nokii jest wbudowany moduł GPS. Pozwala on na nawigację bez dodatkowych opłat i jak sami sprawdziliśmy sprawował się zgodnie z oczekiwaniami. Dla osób często podróżujących niebagatelne znaczenie będzie miała wielkość urządzenia - zbliżona do zwykłego telefonu komórkowego.

W naszych oczach urządzenie Nokia 6110 Navigator zdobyło powszechne uznanie. Telefon podobał się niemalże wszystkim. Ciężko doszukiwać się w nim jakichkolwiek wad. Pozostaje tylko problem zbyt słabej baterii.

Cena tego urządzenia kształtuje się na przyzwoitym poziomie, a nawet zaskakującym dla wielu osób zdających sobie sprawę z jego funkcjonalności. Gdy Nokia Poland oferuje go w cenie 1795 zł, internauci znajdą go znacznie taniej, w pełnym komplecie wraz z gwarancją nawet za 1300 zł

Zaprasamy do oglądania naszego videotestu


Zobacz również