Nokia E63 wchodzi na rynek

Nokia zaprezentowała nowy model telefonu E63. Klawiatura typu QWERTY, zdalny dostęp do plików komputera stacjonarnego, czy zestaw funkcji multimedialnych to tylko niektóre nowości dostępne w tym modelu.

Nokia E63 to najnowszy model z oferty serii E, którą charakteryzuje ekskluzywny wygląd i nowatorskie rozwiązania. Zamiarem firmy Nokia było stworzenie idealnego urządzenia dla osób aktywnych zawodowo jak również dbających o swoje życie prywatne.

Nokia E63

Nokia E63

Dlatego w telefonie można znaleźć wiele nowatorskich rozwiązań. Dla przykładu na pulpicie można mieć ulubione zdjęcie i linki do ciekawych witryn internetowych, aby po chwili zmienić je na tryb służbowy z pocztą i terminarzem.

Ciekawą usługą telefonu jest funkcja Files on Ovi, dzięki której można mieć dostęp do plików z komputera, nawet jeżeli nie jest on akurat podłączony do Internetu. Do tego za pomocą wbudowanego cyfrowego aparatu można robić zdjęcia i nagrywać filmy. A muzykę i inne aplikacje można pobierać przy użyciu typowego gniazda audio 3,5 mm jak i w internetowym sklepie Nokia Music Store.

Najnowszy model telefonu będzie dostępny w sklepach w ciągu miesiąca. Sugerowana cena wynosi około 200 euro.


Zobacz również