Nokia Lumia 1320 jest już w Polsce. Cena: 1449 zł

Nokia wprowadza na polski rynek phablet Lumia 1320. Urządzenie oferuje do dyspozycji użytkownika m.in. 6-calowy, bardzo czuły wyświetlacz oraz szereg przydatnych funkcji.

Nokia wprowadza na polski rynek phablet Lumia 1320 (znajdziecie go np. w nokiaskleponline.pl). Urządzenie wyposażone zostało w 6-calowy ekran chroniony szkłem Gorilla Glass 3, który bez problemu możemy obsługiwać w rękawiczkach oraz "dostęp do unikalnych funkcji zarezerwowanych dotąd dla smartfonów Nokia Lumia z najwyższej półki, w tym do nielimitowanego, darmowego streamingu muzyki dzięki Nokia MixRadio, bez reklam oraz konieczności subskrypcji".

Amator fotografii może skorzystać z aplikacji Nokia Camera, Nokia Storyteller i Nokia Creative Studio, natomiast użytkownik z wbudowanego pakietu Microsoft Office i aplikacji takich jak Microsoft Exchange, Office 365 i Lync. Podczas podróży przydać im się mogą natomiast bezpłatne usługi HERE Maps z widokiem rozszerzonej rzeczywistości LiveSight oraz HERE Drive+.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 20.10.2021]

Specyfikacja urządzenia:

- wyświetlacz IPS 6 cali (1280 x 720 pikseli)

- dwurdzeniowy Snapdragon 400 1,7 Ghz

- aparat 5 MP (Auto Focus, flash, wideo [email protected])

- kamerka 0,3 MP VGA.

- pamięć RAM 1 GB

- wewnętrzna pamięć użytkowa 8 GB (plus 7 GB przestrzeni w OneDrive oraz slot micro SD)

- 3G, LTE

- Bluetooth 4.0+LE

- system Windows Phone 8 + aktualizacja Lumia Black

Phablet Nokia Lumia 1320 został wyceniony na 1449 zł i udostępniony w dwóch kolorach: żółtym i czarnym. Więcej na jego temat znajdziecie tutaj.