Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710 - znamy polskie ceny

Od 4 lutego w polskich sklepach będzie można kupić smartfony Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. Już dziś ujawniono polskie ceny nowych telefonów z systemem Windows Phone.

Smartfony Nokii zostają wprowadzone do polskich sklepów w ramach kampanii "Niezwykły każdy dzień".  Dzięki niej klienci będą mogli przetestować nowe telefony, sprawdzić działanie dodatkowych akcesoriów Nokii i zapoznać się z usługami takimi jak Nokia Nawigacja, Nokia Muzyka czy Transfer Kontaktów.  Nowe modele Lumii będą dostępne dla konsumentów między innymi w showroomach w Warszawie, Krakowie i Łodzi lub w ciężarówce Nokii, która przejedzie przez dziesięć większych polskich miast (Białystok, Trójmiasto, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Opole i Zielona Góra). Kampania Nokii będzie działać także w galeriach handlowych i na warszawskim lotnisku Okęcie.

Pierwszym z pokazywanych smartfonów jest Nokia Lumia 800. Telefon posiada procesor 1,4 GHz, ekran AMOLED 3,7" Clear Black i aparat Carl Zeiss. Model ten oferuje możliwość oglądania wideo w jakości HD, opcję SkyDrive, dzięki której dokumenty i zdjęcia przechowywane są w chmurze o pojemności 25GB  oraz 18 GB wbudowanej pamięci. Lumia 800 dostępna jest kolorze niebieskim, czarnym i różowym.

Nokia Lumia 710 również posiada procesor 1,4 GHz, usługę SkyDrive, a także wszystkie opcje Windows Phone. Charakteryzuje ją wymienna obudowa dostępna w kolorze białym lub czarnym z tylnymi obudowami w kolorach czarnym, białym, niebieskim i różowym.

Smartfony z systemem Windows Phone są wyposażone w aplikacje Nokia Nawigacja i Nokia Muzyka z Mix Radio. Obie funkcje dostępne w nowych telefonach Nokii są bezpłatne.

Ceny prezentowanych telefonów to odpowiednio 2249 złotych i 1499 złotych.

Zapraszamy do obejrzenia  naszych testów modeli Nokii