Nokia przygotowała zabawną reklamę Lumii 920. Ostro parodiuje wojnę pomiędzy Apple i Samsungiem

Nokia rozpoczęła nadawanie nowej reklamy smartfona Lumia 920. Warto ją obejrzeć, gdyż świetnie parodiuje nienawiść, jaka panuje pomiędzy niektórymi użytkownikami smartfonów Apple i Samsunga.

Pomiędzy zwolennikami iPhone'ów i smartfonów Galaxy od lat trwa wojna. W dosyć zabawny sposób postanowiła to wykorzystać Nokia przygotowując parodiującą reklamę telewizyjną, której głównym bohaterem jest Lumia 920 i system Windows Phone 8.

Cała akcja krótkiego filmu rozgrywa się na weselu, gdzie goście podzielili się na użytkowników smartfonów Apple i Samsunga. W pewnym momencie zaczyna pomiędzy nimi mocno iskrzyć, co znajduje finał w rzucanych wyzwiskach typu "iSheep!" i "Copybot!". Tę zabawną sytuację dopełnia starszy pan wyszukujący za pomocą Siri informacji na temat karate oraz jeden z gości, który rozrywając koszulę prezentuje tatuaż przedstawiający...nadgryzione jabłko.

Dopiero pod koniec filmu poznajemy jego prawdziwą gwiazdę, czyli obserwujący z boku bijatykę "smartfon roku": Lumia 920. Ponadto użytkownicy zwaśnionych obozów zachęceni zostają do przerwania walki i porzucenia swoich gadżetów na rzecz flagowca Nokii. Zresztą sami zobaczcie, jak to wszystko wyglądało:

Jak wam się podoba nowa reklama Nokii?


Zobacz również