Nokia szykuje się do premiery aż sześciu urządzeń

Serwis The Verge twierdzi, że Nokia zaprezentuje 22 października sześć nowych urządzeń, w tym dwa z rodziny Lumia i jedno "wyjątkowe".

Kilka dni temu Nokia poinformowała, że 22 października poprowadzi w Abu Dhabi konferencję, podczas której, jak przewidują obserwatorzy rynku, zamierza zaprezentować smartfon (phablet) Lumia 1520 i pojawiający się od niedawna w różnych spekulacjach tablet Sirius (ma on być podobno wprowadzony na rynek pod nazwą Lumia 2520).

Jak widać, konferencja Nokii zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż zaprezentuje ona swój pierwszy phablet oraz pierwszy tablet. Serwis The Verge poinformował jednak właśnie, że możemy się spodziewać po niej znacznie więcej. Opierając się na "źródłach posiadających wiarygodne informacje na temat planów Nokii" twierdzi, że będziemy świadkami premiery nie dwóch, ale sześciu urządzeń nazywając dodatkowo jedno z nich jako "wyjątkowym".

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [18.10.2021]

Na koniec warto dodać, że doniesienia The Verge pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami, za którymi stał @evleaks (Evan Nelsoa Blass) wspominający o sześciu nowych urządzeniach Nokii noszących kodowe oznaczenia Bandit, Lanai, Orion, Pegasus, Shorty i Sirius.