Nokia udostępnia bardzo przydatną aktualizację dla Lumii 920/820

Nokia zaczęła udostępniać użytkownikom smartfonów Lumia 920/820 aktualizację, którą z pewnością docenią w związku z nadchodzącą zimą.

Przygotowana przez Nokię aktualizacja nosi numer 1.1.2.4 i przeznaczona jest przede wszystkim dla pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8 smartfonów Lumia 920 i 820. Mogą jednak z niej skorzystać także właściciele modeli Lumia 810 i 822.

Aktualizacja pozwalać ma na usprawnienie "ekranowej" technologii Super Sensitive Touch i z pewnością stanowi obecnie świetny prezent ze względu na coraz niższe temperatury. Dzięki niej bowiem i funkcji Wyświetl+dotknij możemy liczyć na zwiększenie czułości ekranu Lumii oraz jego lepszą obsługę nawet w rękawiczkach. Przy okazji pamiętać tutaj jednak warto, że włączenie wspomnianej funkcji powoduje nieco szybsze wyczerpywanie się zasobów akumulatora.

Niestety obecnie nie ma informacji na temat pozostałych zmian, które przynosi aktualizacja. Przeglądając jednak Internet natrafiłem na komentarze potwierdzające jej efektywność w zakresie zwiększania czułości na dotyk.