Nomad Jukebox pojemniejszy o 14GB

Creative Technology rozpoczęła dostawy Nomad Jukebox 20GB, najnowszego modelu odtwarzacza plików MP3 oferującego 20GB miejsca na pliki muzyczne.

Nomad Jukebox 20GB to najnowszy model odtwarzacza MP3 firmy Creative Technology, który oferuje o 14GB więcej miejsca na zapis plików MP3 od Nomada II oraz w odróżnieniu od poprzedniego modelu wyposażony jest w dysk twardy. Urządzenie wyposażone jest w wejście do nagrywania analogowego sygnału ze źródeł zewnętrznych oraz podwójne wyjście umożliwiające podłączenie czterech głośników. Nomad Jukebox współpracuje poza tym z iTunes i jest wyposażony w interfejs USB. Według przedstawicieli Creative oferowane 20GB miejsca na dane pozwala zapisać około 333 godzin muzyki o jakości płyty CD lub ponad 8500 godzin 'słowa mówionego'.

Odtwarzacz korzysta z mechanizmów obróbki dźwięku EAX, które pozwalają na dodawanie efektów przestrzeni i 'ekwalizera' podczas słuchania muzyki przez słuchawki. Nomad Jukebox 20GB odtwarza pliki zapisane w formatach MP3, WMA i WAV oraz wyposażony został w firmowe oprogramowanie typu 'future-proof' zapewniające obsługę przyszłych formatów cyfrowego zapisu dźwięku. Urządzenie dostarczane jest wraz ze słuchawkami, uniwersalnym zasilaczem AC, przewodem USB oraz dwoma zestawami baterii AA NiMH. Cena odtwarzacza wynosi 399,99 USD.

http://www.nomadworld.com


Zobacz również