Nominowani do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu: Jacek Szlendak

Dzisiaj przedstawiamy Wam Jacka Szlendaka, prezesa Złotych Wyprzedaży. Tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu przyznany zostanie podczas konferencji Internet 2K13.

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

Jacek Szlendak to założyciel oraz prezes znanego internetowego klubu zakupowego Złote Wyprzedaże. Serwis gromadzi ubrania oraz dodatki najpopularniejszych marek, oferując swoim klientom zniżki sięgające nawet 70% ich pierwotnej ceny.  Każdorazowo o nowej wyprzedaży klienci informowani są dedykowanym newsletterem, zawierającym dostępne aktualnie kampanie sprzedażowe.

Jacek Szlendak jest również prezesem Creadhoc, firmy zajmującej się szeroko rozumianymi usługami i technologiami internetowymi, takimi jak e-marketing czy e-learning. Pracując dla Creadhoc, Jacek stworzył i rozwijał jeden z czołowych systemów ERP/CRM dla branży fitness. Z opracowanej przez niego PerfectGym korzystają największe firmy tej branży, zarówno w Polsce, jak i za granicą, w regionach CEE, Azji czy Afryce Południowej.

Jacek Szlendak jest osobą, która wie, jak skutecznie stworzyć i monetyzować biznesowe przedsięwzięcia w Internecie. Nominacja do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu jest wyrazem uznania dla jego sukcesów na tym trudnym rynku.

Szerzej o innych nominowanych w obu kategoriach przeczytacie na stronach PC World - w kategorii "Człowiek Roku" oraz Internet Standard - "Firma Roku".