Nominowani do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu: Julia Kuczyńska

 W dniu dzisiejszym rozpoczynamy #cykl artykułów poświęconych nominowanym do tytułów Człowieka oraz Firmy Roku Polskiego Internetu#. W kategorii Człowiek Roku przedstawiamy Wam dzisiaj Julię Kuczyńską, niewątpliwie i zasłużenie najpopularniejszą polską blogerkę modową.

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

Julia Kuczyńska szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim jako autorka popularnego bloga modowego Maffashion, na którym publikuje różne stylizacje, efekty sesji zdjęciowych, zdjęcia z pokazów mody itp. Dziewiętnaście milionów odsłon prowadzonej przez Julię strony oraz 183 tysiące fanów na Facebooku mówią same za siebie. Julia Kuczyńska brała udział w wielu różnych przedsięwzięciach modowych, pokazach, kampaniach reklamowych znanych marek oraz eventach branżowych. Często zapraszana jest do telewizji w charakterze eksperta, mistrzyni dobrego smaku w kwestiach ubioru. Nieraz już zdobiła okładki znanych w świecie mody magazynów, takich jak Vogue czy K Mag. Blog Maffashion zdążył już m. in. zdobyć nominację do tytułu Modowego Bloga Roku czy nagrodę Modnej Kreacji Warsaw Fashion Week w kategorii blogi.

Nominacja do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu to wynik niesamowitej popularności, jaką Julia Kuczyńska zdołała zdobyć dzięki umiejętnym połączeniu własnej pasji oraz możliwości stwarzanych przez internet.

Na stronie Internet Standard możecie dowiedzieć się więcej o nominowanych w kategorii Firmy Roku Polskiego.


Zobacz również