Nominowani do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu: Robert M

Ostatni z przedstawianych nominatów to Robert M. Człowieka Roku Polskiego Internetu wyłonimy podczas konferencji Internet 2K13.

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

Robert M, właściwie Robert Mączyński, znany również jako Rozbójnik Alibaba, to popularny DJ i producent muzyczny. Robert znany jest z szerokich zainteresowań muzycznych, rozciągających się od popu i muzyki klubowej po hip-hop. W każdym z tych gatunków ma wiele ciekawego do zaprezentowania, może pochwalić się przebojami granymi i rozpoznawanymi w całej Europie. Utwory Roberta wielokrotnie pojawiały się w repertuarze najpopularniejszych DJ’ów, takich jak Tiesto czy David Guetta, a on sam wiele razy gościł na festiwalach muzyki klubowej m. in. w Niemczech, Francji, Szwecji, Belgii, Czechach czy Austrii. W Polsce popularność Roberta najmocniej wiąże się z premierą wyprodukowanego przez niego utworu Sokoła i Pono pt. "w Aucie", wyświetlonym dotychczas na YouTube ponad 15 milionów razy. Dzięki wieloletniemu, bogatemu dorobkowi muzycznemu Robert może pochwalić się szeregiem nominacji i najbardziej prestiżowych nagród w branży, m. in. Eska Music Award, Viva Comet Award czy DJ Mag Award.

Robert M zaprasza na konferencję Internet 2K13!

Robert M zgromadził na Facebooku prawie pół miliona fanów swojej twórczości. W proteście przeciw wprowadzeniu ACTA udostępnił w sieci za darmo jeden ze swoich albumów.

Szerzej o innych nominowanych w obu kategoriach przeczytacie na stronach PC World - w kategorii "Człowiek Roku" oraz Internet Standard - "Firma Roku".


Zobacz również