Nominowani do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu: Tomasz Lis

Tomasz Lis to kolejny nominat, jakiego przedstawiamy na łamach PCW. Tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu przyznany zostanie podczas konferencji Internet 2K13.

Głos na najgodniejszych Waszym zdaniem nominatów w obu kategoriach oddać możecie TUTAJ.

Tomasz Lis to czołowa postać polskiego dziennikarstwa. W ciągu dwudziestu lat rozwoju zawodowego przeszedł przez szereg najważniejszych polskich redakcji telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz prasowych (Wprost, Newsweek). Prowadził zarówno główne wydania wiadomości, jak i własne programy publicystyczne, każdorazowo gromadząc przed telewizorami nawet po parę milionów widzów. Tomasz Lis może poszczycić się zdobyciem szeregu prestiżowych nagród dziennikarskich, m. in. Wiktorami, Telekamerami oraz tytułem Dziennikarza Roku.

Tomasz Lis cały czas poszukuje nowych form i sposobów dotarcia do grona odbiorców, od pewnego czasu coraz mocniej stawiając na media internetowe, udostępniając je zarówno w wersjach desktopowych, jak i mobilnych.

Nominacja do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu dla Tomasza Lisa to przede wszystkim efekt sukcesu opiniotwórczego portalu informacyjnego NaTemat.pl, którego jest współwłaścicielem i pomysłodawcą. W serwisie NaTemat.pl publikowanych jest dużo ciekawych treści na tematy społeczne, polityczne i kulturalne. Portal gromadzi pokaźne grono nazwisk będących markami samymi w sobie.

Szerzej o innych nominowanych w obu kategoriach przeczytacie na stronach PC World - w kategorii "Człowiek Roku" oraz Internet Standard - "Firma Roku".


Zobacz również