Nominowani do tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu: Yuri Drabent

Kolejnym nominatem, mającym szanse na zdobycie tytułu Człowieka Roku Polskiego Internetu, jest Yuri Drabent. Tytuły przyznane zostaną podczas Gali Wieczorowej konferencji #Internet 2K13#.

Głosy na nominatów w obu kategoriach możecie oddawać TUTAJ.

Yuri Drabent to współzałożyciel i zarazem dyrektor kreatywny agencji social mediowej "Lubię to". Yuri odpowiada za tworzenie strategii komunikacyjnych dla kluczowych klientów. Na przestrzeni lat prowadził kampanie wielu znanych i rozpoznawalnych marek, jak NIVEA, H&M czy HBO. Yuri to osoba pełna niezwykle pozytywnej energii i zapału do swojej pracy. Daje temu potwierdzenie pojawiając się na szeregu branżowych spotkań i konferencji, ostatnio między innymi organizowanych przez Internet Standard konferencjach Social Media Standard czy adStandard.

Nominacja dla Yuriego to efekt jego niezwykłej skuteczności w realizowaniu kampanii w mediach społecznościowych oraz wyraz uznania wobec aktywności i atrakcyjnego sposobu, w jaki przekazuje swoją szeroką wiedzę.

Szerzej o innych nominowanych w obu kategoriach przeczytacie na stronach PC World - w kategorii "Człowiek Roku" oraz Internet Standard - "Firma Roku".


Zobacz również