NordVPN - doskonałe promocje z okazji Cyber Month i Black Friday

Chcesz mieć dobrą sieć VPN i zapłacić za to jak najmniej? Nowa promocja NordVPN sprawia, że to propozycja idealna dla Ciebie.

Foto: NordVPN

Promocja NordVPN rozpoczęła się dziś się 27 października i potrwa do 1 grudnia. W tym okresie sieć VPN przejdzie dwie kampanie: Black Friday (27 X - 29 XI) oraz Cyber Monday ( 29 XI - 1 XII). Podczas tych dni subskrypcja na dwa lata będzie najtańsza od 2017 roku, tym bardziej warto będzie z niej skorzystać.

Oferta Czarny Piątek już się rozpoczęła - możesz dzięki niej zaoszczędzić aż 72% na cenie abonamentu! W takiej sytuacji usługa będzie kosztować zaledwie 2,80 euro miesięcznie, czyli niecałe 13 złotych. Za dwa lata wychodzi 67,15 euro - 310 złotych. Z oferty skorzystasz na tej stronie. Ale na tym nie koniec - oszczędzisz także na rocznym abonamencie - cena została obniżona ze 121,92 euro do 50,15 euro, a więc oszczędność to ponad 300 złotych.

Zobacz również:

  • Jak uruchomić sieć VPN do oglądania filmów i seriali w 3 krokach [PORADNIK]
  • Dexter: New Blood. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki?
  • Jak uzyskać dostęp do zagranicznej oferty Netflix w Polsce?
NordVPN - doskonałe promocje z okazji Cyber Month i Black Friday

Foto: NordVPN

Po zakończeniu kampanii Black Friday cena również będzie atrakcyjna - zniżka wyniesie jednak nieco mniej, gdyż będzie to tylko 68%. Daje nam to 3,71 euro za miesiąc, a więc ponad 17 złotych. O promocjach na Cyber Monday poinformujemy za jakiś czas.

Źródło: NordVPN