NordVPN ze zniżką 75%!

Jeśli chcesz kupić abonament jednej z sieci VPN, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę - do 30 listopada możesz nabyć jedno z najlepszych rozwiązań ze zniżką aż 75%!

Rozwiązaniem tym jest NordVPN - prosta w obsłudze sieć VPN z ogromną liczbą serwerów do wyboru. Uznana została w naszych testach za "dobry wybór do zachowania prywatności". Obecnie sieć tego dostawcy obejmuje ponad 4 tysiące serwerów ulokowanych w 62 krajach na całym świecie (w tym w Polsce), co zapewnia satysfakcjonującą szybkość z każdego miejsca.

NordVPN jest bardzo łatwy w obsłudze. Należy pobrać klienta i zainstalować go na swoim komputerze. Należy też założyć swoje konto na oficjalnej stronie programu. Gdy zainstalujesz klienta, uruchom go, a następnie zaloguj za pomocą swojej nazwy użytkownika oraz adresu e-mail lub hasła. Przy uruchomieniu zostanie Ci zaproponowane włączenie Cybersec, które jest częścią NordVPN odpowiedzialną za chronienie użytkowników przed malware, phishingiem i niepożądanymi reklamami. W praktyce jest to adblocker z wbudowaną ochroną przeciwko malware. Można włączyć i wyłączyć tę funkcję w każdej chwili.

W najnowszej promocji, która trwa do 30 listopada, jeśli zdecydujesz się na plan 3-letni, NordVPN kosztuje w nim zaledwie 2,99 USD (12 zł) miesięcznie, jeśli natomiast kupujesz abonament na cały okres - czyli 36 miesięcy, będzie to kosztować 107,55 dolarów, czyli ok. 410 złotych. Normalnie, bez promocji, koszt roczny to 430,20 USD (ok. 1650 zł), czyli - zaoszczędzasz ponad 1200 złotych!

Kup NordVPN już dzisiaj - możesz to zrobić, klikając w ten link!