Norton 360 4.0 Beta - kolejna wersja pakietu Norton 360 do pobrania

Współczesny komputer jest prawie zawsze podłączony do Internetu. Światowa sieć pełna jest jednak pułapek, wirusów, robaków i wyłudzaczy danych, dlatego komputer powinien być zabezpieczony. Warto w tym celu zainstalować dedykowane oprogramowanie, na przykład pakiet Norton 360.

Norton 360 4.0 Beta - kolejna wersja pakietu Norton 360 do pobrania

Norton 360 4.0 Beta

Pakiet Symanteca zawiera wszystko, co konieczne do ochrony komputera: antywirus, zaporę firewall, mechanizmy tworzenia kopii bezpieczeństwa, czy weryfikator stron internetowych. Aplikacja skutecznie broni użytkowników przed otrzymaniem wirusów czy koni trojańskich.

Wersja 4.0 to wprawdzie jeszcze beta, ale nie sprawia problemów w działaniu. Przez 30 dni możesz zapoznać się jak działa nowy Norton 360. W najnowszej wersji pakietu pojawiło się rozwiązanie Quorum, które pozwala na zweryfikowanie ponad 70 milionów plików na podstawie ich atrybutów. Usprawniono działanie funkcji Smart Start-Up, która pozwala na opóźnianie startu niektórych aplikacji, aby przyśpieszyć rozpoczęcie pracy z komputerem po uruchomieniu go.

Warto wspomnieć, że odsłona 4.0, tak samo jak 3.0 nie powoduje spowolniania działania komputera, co niegdyś było dużym problemem programów Symanteca, a do tego zajmuje niewiele miejsca na dysku i w pamięci oraz szybko się instaluje. Jeżeli cena będzie podobna do poprzednika, zapowiada się kolejny hit.

Pobierz: Norton 360.4.0 Beta

Informacja: www.symantec.com/norton/beta/overview.jsp?pvid=n3604beta