Norton Ghost 14 do pobrania

Jeden z najbardziej cenionych i popularnych programów do wykonywania kopii zapasowej doczekał się kolejnej aktualizacji. Wersja czternasta jest już do pobrania z naszego serwisu. "Towar" jest jeszcze tak gorący, że na oficjalnej stronie Symanteca nie było informacji na ten temat, a zaszyte w programie linki pomocy technicznej nie działają. My publikujemy listę nowości i 30-dniową wersję do pobrania.

Norton Ghost to wielofunkcyjne narzędzie służące do zabezpieczania danych przechowywanych na twardych dyskach. O ile wiele aplikacji (darmowych i komercyjnych) pozwala na kopiowanie i synchronizację katalogów z dokumentami i plikami utworzonymi przez użytkownika, to niewiele z nich potrafi zabezpieczyć dane z partycji systemowej. W razie katastrofy (awaria dysku, utrata danych, awaria systemu) korzystający z Norton Ghosta może przywrócić system dokładnie do takiego stanu, w jakim utworzona została kopia zapasowa. Norton Ghost potrafi także bez problemu (już od wczesnych wersji) przenieść dane z jednego woluminu na drugi lub skopiować fizyczny dysk z całą zawartością na inny (np. nowszy model).

Nowości

W nowej wersji pojawiło się kilka usprawnień i funkcjonalności ułatwiających codzienną obsługę, jednak najważniejsze wydają się następujące kwestie:

- obsługa dużych partycji NTFS obejmuje partycje o wielkości do 16 TB (terabajtów)

- offsite copy pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa systemu i danych poprzez kopiowanie punktów przywracania systemu na drugi dysk lub napędy przenośne (podłączane przez USB lub FireWire) a także napędy sieciowe czy serwery ftp.

- tworzenie aliasów ułatwia identyfikację zewnętrznych napędów, które są wykorzystywane jako nośniki danych

- integracja z systemem ostrzegania Symantec ThreatCon

- system zgłaszania uwag pozwalający na wyrażenie opinii o produkcie

- system pomocy online

Pobierz plik

Norton Ghost 14 do pobrania

Łatwa konfiguracja za pomocą przyjaznego kreatora

Norton Ghost 14 do pobrania

Czerwony znak informuje o brakach w zabezpieczeniu danych na komputerze

Norton Ghost 14 do pobrania

Planowanie zadań i kopii przyrostowych

Norton Ghost 14 do pobrania

Podstawowe zadania wykonywania lub odzyskiwania danych

Norton Ghost 14 do pobrania

Zaawansowane opcje programu