Norton Wi-Fi Privacy zmienia się w Norton Secure VPN

Norton WiFi Privacy to aplikacja mobilna, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność w sieciach Wi-Fi. Od dziś występuje pod nową nazwą.

7 listopada 2018 to ostatni dzień, w trakcie którego Norton udostępniał światu Norton Wi-Fi Privacy. Od teraz jest to Norton Secure VPN. Choć zmieniła się sama nazwa, funkcje i możliwości aplikacji pozostały bez zmian. Skąd zatem zmiana? Stwierdzono, że nowa lepiej pasuje do produktu, a także chętniej skłoni klientów do zakupu subskrypcji. A czy warto to zrobić? Norton Secure VPN pozwala szyfrować informacje, dzięki czemu można spokojnie korzystać z komputera PC lub Mac, smartfona lub tabletu we wszystkich publicznych sieciach Wi-Fi. Jest również wirtualną siecią prywatną (VPN), w której nie są tworzone dzienniki. W takiej sieci informacje osobiste są szyfrowane, a Twoja lokalizacja ani aktywność nie są śledzone ani zapisywane.

Norton Wi-Fi Privacy zmienia się w Norton Secure VPN

Funkcje Norton Secure VPN to:

  • Ochrona danych przesyłanych i odbieranych podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi
  • Zaawansowane szyfrowanie (takie, jakiego używa się w bankowości internetowej), które chroni Cię podczas korzystania z publicznych punktów dostępu do sieci Wi-Fi
  • Anonimowe przeglądanie stron internetowych i ochrona prywatności
  • Możliwość korzystania z ulubionych aplikacji i treści w dowolnym miejscu — zupełnie jak w domu
  • Szyfrowanie danych w wirtualnej sieci prywatnej, która nie monitoruje aktywności użytkownika ani nie rejestruje jej w dziennikach

Norton Secure VPN nie jest dostępny w wersji testowej. Można jednak nabyć subskrypcję, a jeśli aplikacja nie spełni oczekiwań - zwrócić ją w okresie do 60 dni od momentu zakupu. Koszt rocznej subskrypcji na jedno urządzenie przez pierwszy rok kosztuje aktualnie 49,99 zł, na pięć urządzeń - 149,99 zł.

Kliknij tutaj, aby kupić licencję na jedno urządzenie.

Kliknij tutaj, aby kupić licencję na pięć urządzeń.