Notebook Fujitsu Siemens "za darmo" przez całe życie

Firma Fujitsu Siemens przygotowała dla mieszkających w Wielkiej Brytanii klientów zainteresowanych zakupem komputera przenośnego z rodziny LifeBook interesującą ofertę. Dzięki niej będą oni mieli możliwość wymiany po trzech latach starego urządzenia na nowe, i to za darmo...

Każdy klient Fujitsu Siemens, który zakupi nowy komputer przenośny z rodziny LifeBook oraz wykupi rozszerzoną do trzech lat gwarancję (niestety jej koszty nie zostały jeszcze dokładnie ustalone), będzie mógł - po dokonaniu stosownej rejestracji na stronie producenta - otrzymać po trzech latach bezpłatnie kolejną, aktualną wersję urządzenia. W ten sposób, wykupując za każdym razem nową 3-letnią gwarancję, można skorzystać z "darmowej" dożywotniej wymiany.

"Klienci Fujitsu Siemens mają prawo do zastąpienia laptopa, co trzy lata bez żadnych kosztów" - czytamy w zasadach i warunkach programu.

Nie wszyscy jednak będą mogli skorzystać z wymiany notebooka po trzech latach. Dotyczy to głównie osób, które zapomną o rejestracji tuż po zakupie (mają na to 21 dni), jak i tych co nie podejmą się wymiany urządzenia w odpowiednim czasie.

Warto też dodać, iż promocja, niestety, dotyczy wyłącznie osób stale mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji: Fufitsu Siemens Computer