Notebook, który zadba o twoje zdrowie

W ofercie firmy Komputronik pojawił się nowy model przenośnego peceta firmy Asus, noszący oznaczenie N50Vn. Oprócz ciekawie prezentującej się konfiguracji maszyna dysponuje wbudowanym jonizatorem powietrza, którego zadaniem jest oczyszczanie najbliższego otoczenia użytkownika z drobnoustrojów bądź alergenów.

Sercem notebooka jest procesor dwurdzeniowy Intela, Core 2 Duo T5800, taktowany zegarem 2 GHz. Pozostałe podzespoły to m.in. karta graficzna Nvidia GeForce 9650M GT z 1-gigabajtową pamięcią oraz obsługą interfejsu HDMI, dysk twardy SATA o pojemności 320 GB oraz do 4 GB pamięci operacyjnej. Obraz wyświetlany jest na 15,4-calowym ekranie podświetlanym diodami LED obsługującym rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Asus N50Vn

Asus N50Vn

Za odczyt danych z nośników optycznych odpowiada napęd SuperMulti DVD+/-RW DL. Ponadto w obudowie komputera znajdziemy czytnik kart pamięci "8 w 1" oraz kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapikseli. Komunikację zapewnia karta sieciowa, jak też karta Wi-Fi (zgodna ze standardem 802.11a/b/g) i moduł Bluetooth. O bezpieczeństwo danych dba system biometrycznej autoryzacji użytkownika. Oprócz skanera linii papilarnych notebook oferuje technologię rozpoznawania twarzy SmartLogon Face Recogition.

z:60888}}

Producent zwraca uwagę na zastosowanie w komputerze technologii Super Hybrid Engine, odpowiedzialnej za inteligentne zarządzanie energią (użytkownik może zwiększać lub zmniejszać wydajność maszyny w zależności od wykonywanej w danym momencie pracy i w ten sposób wpływać na pobór energii). Notebook dysponuje też systemem Express Gate, przyspieszającym rozruch komputera i dostęp do niektórych funkcji.

Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Vista Home Premium.

Cena podanej konfiguracji wynosi 3199 zł z VAT.

Więcej informacji: Komputronik


Zobacz również