Notebook od Bentleya

Oto gratka dla osób, które mają zbędną gotówkę, są entuzjastami nowych technologii oraz fanami marki Bentley, a więc lubią luksusowe rzeczy. Specjalnie dla nich Bentley, producent legendarnych samochodów, przygotował limitowaną serię notebooków.

Na rynek trafi tylko 250 egzemplarzy. Wyjątkowość notebooka od Bentleya ma podkreślać ramka oplatająca obudowę, która została wykonana z białego złota oraz wygrawerowany na specjalnej tabliczce numer danego egzemplarza. Na jego pokładzie znajdziemy Windowsa Vistę, 64-bitowy procesor oraz dysk twardy o pojemności 160 GB.

Z zewnątrz komputer jest pokryty skórą w stylu Bentleya, co nadaje mu wygląd nesesera. Znajdziemy w nim również rączkę, co według firmy ma wyeliminować konieczność posiadania do niego nieatrakcyjnej torby czy pokrowca. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby twój model miał taki sam wygląd i takie same kolory jak Bentley, który stoi w twoim garażu.

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości dlaczego ten laptop nie będzie najtańszym gadżetem (sugerowana cena to 19 800 dolarów), to proponujemy spojrzeć na nazwę serii: "Ego for Bentley"...

Więcej informacji: Ego for Bentley


Zobacz również