Notebook w leasing - szybko i bez formalności

Europejski Fundusz Leasingowy i sieć sklepów Vobis Digital podpisały umowę o współpracy. Teraz dowolny komputer czy oprogramowanie można wziąć w leasing na miejscu i bez dodatkowych formalnośći.

Leasing IT to nowa usługa w Europejskim Funduszu Leasingowym. Ma ona umożliwić szczególnie małym firmom dostęp do profesjonalnego sprzętu i oprogramowania. Dzięki takim sposobom finansowania i prostym procedurom, już po chwili można wyjść ze sklepu z nowym notebookiem.

Leasing produktów IT dostępny bezpośrednio u sprzedawcy to novum na rynku kredytowym. Teraz zakup potrzebnego sprzętu czy oprogramowania nie stanowi dla właścicieli małych firm problemu.

Europejski Fundusz Leasingowy dba o swoich klientów. Dzięki podpisanej umowie z siecią sklepów Vobis Digital będzie można dokonać zakupu szybko i praktycznie przy braku formalności.

Jak to wygląda w praktyce? Na początku klient wybiera sprzęt, który zamierza kupić. Następnie wypełnia krótki formularz, który to sprzedawca wysyła drogą online do EFL. Na decyzję o przyznaniu kredytu należy poczekać nie dłużej niż godzinę.

Dodatkowo warunki zawarcia umowy leasingowej w sklepach Vobis są uproszczone do minimum. Przedsiębiorca nie potrzebuje żadnych zaświadczeń ani dokumentów wydawanych przez urzędy.


Zobacz również