Notebooki Acera z wygodniejszą nawigacją

Acer zaprezentował nowe notebooki Aspire 1800 i TravelMate 3200, które oprócz nowej stylistyki i specyfikacji technicznej, wyposażono w funkcje zwiększające wygodę wykorzystania komputera.

Notebooki Acera z wygodniejszą nawigacją

Notebook Acer TravelMate 3200

Przy konstrukcji nowych notebooków Acer starał się stylistycznie dopasować je tak aby kształtem przypominały książkę. W odpowiedzi na potrzeby klientów, w notebookach Aspire 1800 i TravelMate 3200 porty oraz elementy obsługowe znajdują z przodu komputera. Faktura powierzchni ma sprawiać, że notebook będzie przyjemny w dotyku oraz nie wyślizgnie się z ręki podczas przenoszenia.

Po naciśnięciu przycisku eKey włącza się opracowany przez firmę Acer, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który daje dostęp do trzech głównych ustawień ePowerManagement, eSetting oraz ePresentation. eManager umożliwia użytkownikowi wybranie jednej ze standardowych, lub dostosowanych do indywidualnych wymagań, konfiguracji komputera. Dzięki temu można szybko dostosować pracę notebooka do bieżących potrzeb: maksymalizować oszczędzanie energii, podwyższyć poziom zabezpieczeń lub zwiększyć wydajność.

Prace nad nowymi konstrukcjami notebooków trwały prawie dwa lata i były prowadzone we współpracy z firmą Smart Design. Jest to jedna z pięciu największych firm zajmujących się wzornictwem w USA.

Specyfikacje komputerów znajdziecie na stronach dystrybutora: http://www.acer.pl