Notebooki Zepto w Polsce

Firma MIP poinformowała, iż wprowadza do swojej oferty komputery przenośne skandynawskiej firmy Zepto. Według zapewnień przedstawicieli obu firm, każdy notebook dostosowany jest do indywidualnych wymagań konkretnego klienta. Już niedługo, każdy klient będzie mógł także spersonalizować swoje urządzenie poprzez specjalne nadruki czy wybrany przez siebie model obudowy.

Notebooki Zepto w Polsce

Notebook Zepto 120sl i butelka Coca-Coli

Trzon działalności firmy Zepto to wyłącznie komputery przenośne. W Polsce, dzięki współpracy z MIP, firma oferować będzie notebooki na podobnych zasadach jak w Skandynawii. Klient końcowy może więc nabyć gotowy zestaw, opisany na witrynie producenta lub przygotować własną konfigurację. Zepto zapewnia też dwuletnią gwarancję door2door oraz gwarantuje, ze w przypadku awarii, sprzęt będzie serwisowany maksymalnie trzy dni. Niestety stanie się tak tylko w przypadku "standardowych" konfiguracji. Użytkownik, który zasugeruje zmiany w polecanym przez firmę zestawie - na naprawę komputera będzie musiał poczekać nieco dłużej.

Wraz z informacją o podpisaniu umowy, przedstawiciele MIP podkreślają, że do końca 2006 roku Zepto zamierza zdobyć co najmniej 1% udziału na polskim rynku komputerów przenośnych. Zapewniają też, że oprócz sprzedaży przez Internet już niedługo notebooki firmy znaleźć można będzie w normalnych sklepach.

Więcej informacji: Zepto