Novy Avast! ochroni twój komputer

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania antywirusowego Avast!. Stanowi ono znakomitą propozycję dla wszystkich, którzy jeszcze nie zainstalowali u siebie ochrony antywirusowej, a dzięki tłumaczeniu na język polski stanowić może narzędzie godne uwagi rodzimych użytkowników.

Avast! to wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. Program posiada dwa skanery, jeden standardowy i drugi działający w linii komend, zaawansowany interfejs uzytkownika. Wyposażony jest w funkcje ochrony w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów, uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program). Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu). Program posiada polski interfejs.

Avast! 4 Home Edition przeznaczony jest do użytku prywatnego (niekomercyjnego). Program wymaga rejestracji na stronie producenta, jednak działa przez 60 dni bez wypełniania formularzy.

W nowej wersji:

- poprawiono silnik skanera;

- usunięto błąd, który powodował zawieszenie się aplikacji przy uruchamianiu;

- rozbudowano obsługę plików SIS i CAB;

- poprawiono działanie aplikacji w systemie Vista;

- dodano obsługę języka arabskiego;

- usunięto sporo mniejszych błędów.

Pobierz Avast! 4 Professional Edition 4.7.1029 pl lub Avast! 4 Home Edition 4.7.1029 pl.