Nowa Era Domowa - pakiet dla telefonów stacjonarnych

Tańsze minuty do wszystkich, połączenia na numery stacjonarne w kraju i za granicą w niskiej cenie, dodatkowe pakiety obniżające koszty - oto większość możliwości oferowanych w pakiecie "Nowa Era Domowa" sieci Era.

Od 14 lipca br Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza nowe abonamenty, stawki za połączenia oraz pakiety minut w ofercie telefonii stacjonarnej Nowa Era Domowa. Klienci otrzymają do wyboru 4 propozycje abonamentów w cenie od 20 do 49 złotych brutto. Nowością proponowaną w wybranych taryfach są minuty na połączenia z telefonami stacjonarnymi w Unii Europejskiej, USA i Kanadzie wliczone w abonament.

Wraz z nowymi taryfami wprowadzony zostaje również nowy cennik na połączenia po wykorzystaniu minut z abonamentu. Minuta rozmowy z wszystkimi sieciami stacjonarnymi w Polsce kosztować będzie 17 gr. z naliczaniem sekundowym po pierwszej minucie połączenia. Koszt połączeń do sieci komórkowych w Polsce (z wyłączeniem P4) oraz stacjonarnych w Unii Europejskiej, USA i Kanadzie zostanie obniżony do 39 groszy za każdą rozpoczętą minutę.

Dodatkowo, po raz pierwszy, abonenci będą mogli skorzystać z pakietów obniżających koszty. Do wyboru są cztery pakiety, o takiej samej zawartości jak taryfy, oferowane w cenie od 10 do 29 złotych. W pakiecie Nowa Era Domowa 120 koszt jednej minuty do Ery i wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce, UE, USA i Kanadzie spada do zaledwie 12,5 gr.

W promocji klient otrzymuje również telefon stacjonarny od 1 zł. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej sieci Era.


Zobacz również