Nowa Fala 'strachu' - pobierz demo F.E.A.R. dla trybu multiplayer!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Monolith udostępniła drugą grywalną wersję demonstracyjną F.E.A.R. - jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku!. Tym razem jednak, demo przeznaczone jest do rozgrywek wieloosobowych w Sieci. Nie musisz już drżeć z przerażenia w pojedynkę! Teraz możesz stawić czoła koszmarom z przyjaciółmi! Zapraszamy do pobrania pliku z naszego serwera FTP!

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Plik zawiera jedną mapę do rozgrywek w trybie 'Team Deathmatch' o nazwie " Factory" i jedną do rozgrywek w trybie 'Capture the Flag' nazwaną "Facility" - tryb multiplayer pozwala na rozgrywki maksymalnie szesnastu graczom jednocześnie. 'Ważący' około 450 MB plik z demem zawiera również oprogramowanie dla serwera, i można je pobrać z naszego serwera FTP. Wiadomość jest tym ważniejsza, że polski dystrybutor gry - firma CD Projekt posiada licencję na wykorzystanie gry F.E.A.R. w kafejkach internetowych. Warto więc już dziś zacząć trenować przed regularnymi potyczkami sieciowymi!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w demo przeznaczone do rozgrywek w trybie gry pojedynczej - macie czego żałować! Zaległości możecie nadrobić korzystając z naszego serwera FTP - demo SP znajdziecie tutaj, a MP tu. Zapraszamy do pobierania!

Przypomnę jeszcze, że F.E.A.R., czyli First Encounter Assault Recon to tajna jednostka uderzeniowa przeznaczona do działania w sytuacjach, w których istnieje podejrzenie ingerencji sił spoza naszego wymiaru, czasu, czy planety. Są do tego specjalnie predysponowani i wyszkoleni - poza zwykłą dla jednostek specjalnych sprawnością i uzbrojeniem, każdy z członków oddziału F.E.A.R. posiada bowiem zdolności paranormalne.

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Akcja gry rozpoczyna się w chwili zamachu terrorystycznego na wart miliony dolarów kompleks przemysłowy. Nieznana organizacja paramilitrana przejmuje budynek, po budynku. Terroryści biorą wielu zakładników, lecz nie wysuwają żadnych żądań. Na miejsce zostaje wysłana 'tradycyjna' jednostka antyterrorystyczna, która jednak w niewyjaśniony sposób zostaje błyskawicznie zmasakrowana przez nieznanego wroga. Jakby tego było mało, po opuszczonych teraz korytarzach laboratoriów, zaczęła snuć się tajemnicza dziewczynka... Zaniepokojone dowództwo wzywa F.E.A.R.!

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Gra F.E.A.R. to doskonałe połączenie akcji z intrygującą fabułą rodem z najpopularniejszych azjatyckich horrorów. Niezwykle widowiskowe, dynamiczne strzelaniny oraz klimat strachu i niepewności sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. Gra ukaże 20 października, w polskiej, kinowej wersji językowej, a jej sugerowana cena to 99,90 zł.

Pliki do pobrania:

F.E.A.R. Demo MP

F.E.A.R. Demo SP

Oficjalna Polska strona F.E.A.R.


Zobacz również