Nowa Lara Croft wybrana!

Eidos wybrał modelkę, która reprezentować będzie uwielbianą przez graczy Larę Croft. Bohaterka znanej serii Tomb Raider pojawi się niebawem w nowej części gry - Tomb Raider: Legend.

Nowa Lara Croft wybrana!

Lara Croft

Dwudziestoletnia Karima Adebibe z London's East End została wyłoniona spośród tysięcy kandydatek z całego świata. Teraz czeka ją ciężka praca - ma reprezentować wirtualną piękność w serii spotów telewizyjnych, pokazów, zdjęć oraz wywiadów.

Nieziemski wygląd nie jest jednak jedynym czynnikiem, który ma upodabniać modelkę do Lary. Eidos zapewni kobiecie odpowiednie przygotowanie do roli emanującej seksem, wojowniczej archeolog.

Liczne kursy mają uwzględniać m.in. survival, naukę walki wręcz, obchodzenie się z bronią oraz... wpajanie wiedzy z archeologii i historii.

Pytaniem pozostaje czy Karima przewyższy swoją popularnością poprzedniczki jak: Lucy Clarkson, Larę Weller czy najbardziej znaną - Angelinę Jolie.

Tomb Raider: Legend pojawi się w kwietniu na PS2, Xboxa, oraz PC. Wersji na Xbox 360 i PSP możemy oczekiwać w późniejszym terminie.