Nowa Motorola

Na targach CTIA Wireless 2002 zaprezentowano nowy produkt koncernu Motorola - telefon komórkowy Motorola 120t.

Na targach CTIA Wireless 2002 zaprezentowano nowy produkt koncernu Motorola - telefon komórkowy Motorola 120t. Zdaniem przedstawicieli firmy, nowy telefon łączy zalety dwóch wcześniejszych modeli - charakteryzującego się oryginalnym wyglądem modelu V60t oraz bardzo funkcjonalnego C331. Wszystkie trzy telefony są przeznaczone dla różnych grup klientów.

Motorolę 120t wyposażono w funkcję głosowego wybierania numerów, możliwość korzystania z Internetu (za pośrednictwem przeglądarki WAP) oraz książkę telefoniczną, w której można zapisać do 500 numerów. Telefon wyposażono także w 32 różne "dzwonki" (kolejne 32 można pobrać z Internetu) oraz 3 gry.

Zobacz również:

  • SMS-ujesz z Androida? Wkrótce będziesz mógł pochwalić się nowym profilem

Do telefonu można podłączyć stereofoniczny zestaw słuchawkowy - dzięki możliwości zapisania w pamięci urządzenia plików audio (producent nie poinformował na razie, w jakim formacietelefon można również wykorzystać jako przenośny odtwarzacz muzyczny. Motorola 120t do sklepów w USA trafi prawdopodobnie już w drugim kwartale br. Termin europejskiej premiery telefonu na razie nie jest znany.