Nowa Motorola

Motorola v60 to nowy model telefonu komórkowego, wyposażony w podwójny wyświetlacz, który umożliwia identyfikację dzwoniącego bez otwierania telefonu.

Motorola v60 to nowy model telefonu komórkowego, wyposażony w podwójny wyświetlacz, który umożliwia identyfikację dzwoniącego bez otwierania telefonu - informacja o połączeniu pokazuje się na zewnętrznym wyświetlaczu.

Telefon został zaprojektowany z myślą o jak największej wygodzie - użytkownik ma możliwość personalizacji głównego menu oraz zdefiniowania skrótów do najważniejszych dla niego funkcji.

Motorola V60 oferuje szereg funkcji, m.in. dostęp do Internetu przez GPRS, WAP oraz możliwość korzystania z poczty elektronicznej. Użytkownik V60 ma także do dyspozycji funkcję SMS czat oraz możliwość głosowego wywoływania połączeń. Książka telefoniczna mieści 500 numerów. Aparat ma ponadto wbudowany kalkulator, oznaczenie daty, zegar, terminarz z funkcją przypominania, funkcję nagrywania wiadomości VoiceNote i alarm wibracyjny VibraCall. Użytkownik V60 może skorzystać z jednej z 64 melodii dzwonka (w tym 32 do zaprogramowania). Telefon ma także wbudowane trzy gry.

Telefon, o rozmiarach 87 x 45 x 24 mm, waży 109 g. Standardowa bateria, Slim Lithium 550mAh, zapewnia, w zależności od warunków korzystania, do 360 minut rozmowy i do 200 godzin czuwania.


Zobacz również