Nowa "antyzłodziejska" ochrona dla iPodów

Elecom AVD-WLCA5G Anti Theft Case to kolejny dodatek dla użytkowników iPodów. Szczególnie dla tych, którzy obawiają się o swój odtwarzacz - jest to bowiem obudowa mająca go chronić przed złodziejami.

Użytkownicy iPodów, którzy obawiają się złodziei powinni zwrócić uwagę na nowe urządzenie firmy Elecom. Dzięki AVD-WLCA5G Anti Theft Case będą mogli bez obaw pozostawić swój sprzęt w biurze podczas chwilowej nieobecności. Jest to bowiem specjalnie zaprojektowana obudowa (z wytrzymałego plastiku ABS) mająca za zadanie ochraniać odtwarzacz.

Elecom AVD-WLCA5G Anti-Theft Case

Elecom AVD-WLCA5G Anti-Theft Case

Wystarczy, że wsuniemy go do jej wnętrza i zabezpieczymy przy wykorzystaniu szyfrowego zamka (kombinacja czterech cyfr). Następnie musimy znaleźć bezpieczną "bazę" i przypiąć do niej całość za pomocą mocnej metalowej linki. Warto też wspomnieć o specjalnym żelowej osłonie ochraniającej wyświetlacz przed zarysowaniem.

AVD-WLCA5G mierzy 69,2 x 24 x 149 mm i waży 98 gramów. Dostępna jest w dwóch kolorach (białym i czarnym) i przeznaczona do ochrony iPodów piątej generacji. Jej cena to 49 USD.


Zobacz również