Nowa eXtra Klasyka - premiery opóźnione

Zapowiadane w reklamach prasowych na lipiec gry 'Desperados:Poszukiwany Żywy lub Martwy', 'Tactical Ops: Wojna z Terrorem' oraz 'ToCA Race Driver' trafią do serii Nowa eXtra Klasyka dopiero we wrześniu.

Dwa pierwsze tytuły nie były dotąd wydane w polskiej wersji językowej, we wrześniu będą więc miały swoją polską premierę. Osadzona w realiach Dzikiego Zachodu gra 'Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy' stanowi doskonałe połączenie wciągającej fabuły rodem z najlepszych filmów, elementów taktyki i strategii z dynamiczną akcją. Gracz dowodzi drużyną postaci o odmiennych umiejętnościach i specjalizacji, by ostatecznie schwytać bandytów rabujących pociągi.

'Tactical Ops: Wojna z Terrorem' to samodzielna i rozbudowana wersja moda do kultowej gry FPS 'Unreal Tournament'. Jako członek brygady oddziałów specjalnych bądź grupy terrorystów będziesz walczył w realistycznym otoczeniu oraz używał istniejącego w rzeczywistości uzbrojenia.

ToCA Race Driver jest doskonałą grą dla osób ceniących produkcje, gdzie rewelacyjna grafika 3D idzie w parze z wysoką grywalnością. Do dyspozycji gracza oddano takie samochody jak rajdowe, jak Lotus Sport Elise, Audi TT, Mercedes CLK, czy Subaru Impreza!

Każda z gier będzie kosztowała jedynie 19,99 złotych.