Nowa eXtra Klasyka – turowe przeboje

W połowie czerwca serię Nowa eXtra Klasyka wzbogacą trzy nowe gry – 'Disciples II: Powrót Galleana', 'Etherlords II' oraz 'Heroes of Might and Magic III Złota Edycja'.

Na 'Powrót Galleana' składają się dwa połączone, samodzielne dodatki do gry 'Disciples II: Mroczne Proroctwo' zatytułowane 'Słudzy Ciemności' i 'Strażnicy Światła'. W tej turowej strategii fantasy gracz zostaje przeniesiony do świata Nevendaar, gdzie cztery unikalne rasy toczą zaciętą walkę o przetrwanie.

Etherlords II jest ciekawą mieszanką gry RPG i strategii, przypominającą nieco Heroes of Might & Magic. Gra oferuje pięć kampanii, które będą rozgrywane w urokliwym trójwymiarowym świecie fantasy. W walce bohaterowie będą mieli do dyspozycji setki różnorodnych zaklęć i spory wybór przedziwnych potworów, które mogą zaciągać do swych armii.

Zobacz również:

  • Media Markt: gry z okazji dnia dziecka w promocyjnych cenach
  • Steam zaszalał! Setki gier w cenach, jakich jeszcze nie było...

Polskie demo gry Etherlords II:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1585

'Heroes of Might and Magic III' powraca do serii Nowa eXtra Klasyka w Złotej Edycji. Unikalne wydanie zawiera podstawową wersję gry oraz dodatki 'Armageddon's Blade' i 'The Shadow of Death'.

Wszystkie gry zostały w pełni profesjonalnie przetłumaczone na język polski, a ich cena to jedynie 19,99 zł. Obecnie trwa konkurs Mistrzowie eXtra Klasyki, w którym już za trzy zarejestrowane gry z serii Nowa eXtra Klasyka, gracz otrzymuje specjalną nagrodę gwarantowaną - bez losowania.

Szczegóły konkursu na stronie:

http://www.cdprojekt.info/mxk2_konkurs.asp