Nowa eXtra Klasyka tuż, tuż

Za trzy dni w naszych sklepach pojawi się nowa seria gier CD Projektu, oferująca oryginalne gry w polskich wersjach językowych za niewielką cenę.

Seria będzie składała się początkowo z 20 starannie wybranych gier, wśród których znalazły się między innymi takie tytuły jak Planscape Torment, Fallout Tactics, Sea Dogs czy Robin Hood. Każda gra będzie zawierała wszystkie dostępne poprawki i uaktualnienia, w każdej znajdzie się drukowana instrukcja oraz, dodatkowo, pełna instrukcja na płycie z grą. Każda gra została wydana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Premierze nowej serii towarzyszy konkurs z niesamowitymi nagrodami. Nagrodą główną jest komputerowy zestaw marzeń – komputer z procesorem Intel Pentium 2,4 GHz z technologią Hyper Threading, monitor LCD, oraz akcesoria - głośniki, klawiatura, kierownica, mysz optyczna... Dodatkowo zwycięzca będzie otrzymywał wszystkie nowe gry wydane przez CD Projekt przez cały rok za darmo! Więcej szczegółów na temat konkursu i pozostałych nagród już wkrótce!

Każda gra z serii Nowa eXtra Klasyka będzie kosztowała zaledwie 19,99 złotych, niezależnie od tego, na ilu płytach została wydana! Premiera serii przewidziana jest na 18 września tego roku.


Zobacz również