Nowa generacja Bose Acoustimass

Firma Bose, znana z oryginalnych rozwiązań nagłośnieniowych, zaprezentowała nową generację zestawów głośnikowych kina domowego z serii Acoustimass.

Kolejna generacja zestawów to Acoustimass 6 seria III, 10 seria III oraz 15 seria II. Zestawy różnią się od swoich poprzedników przede wszystkim modułem basowym.

Nowy moduł już na pierwszy rzut oka różni się od swoich poprzedników. Jednostkę całkowicie przekonstruowano – na nowo zaprojektowano komory modułu, w nowej pozycji umieszczono głośniki niskotonowe (teraz skierowane w dół). Kolumny basowe są teraz aktywne, co zapewnia lepsze brzmienie i wydajność mocową. Ponadto w skład zestawu wchodzi 5 głośników satelitarnych Virtually Invisible, z technologią Direct/Reflecting, zapewniającą dobrą przestrzenność dźwięku. Do zestawu oferuje się również podstawy podłogowe, półkowe lub uchwyty ścienne do głośników satelitarnych.

Zestaw Acoustimass 15, można rozbudować z 5.1 kanałowego surround do konfiguracji 6.1. Dzięki głośnikom z technologią Direct/Reflecting, przy zastosowaniu jednego głośnika tylnego surround mamy uzyskać efekty znane z systemów 7.1.

Komplety Acoustimass 6 i 10 przeznaczone są do wykorzystania z urządzeniami wzmacniającymi o mocy od 10 do 150 W na kanał oraz impedancji od 4 do 8 ohmów, a Acoustimass 15 do 200 W na kanał.

Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

Więcej informacji:

http://www.dsv.com.pl