Nowa gra z serii GTA na PSP w przygotowaniu!

Firma Rockstar Games poinformowała, że wyda dwa swoje największe hity w wersjach na przenośną konsolę Sony PSP - zupełnie nową edycję "Grand Theft Auto" oraz "Midnight Club 3: DUB Edition".

Nowa gra z rodziny Grand Theft Auto, o której wiadomo tylko, że jej akcja będzie toczyć się na terenie Liberty City i Midnight Club 3: DUB Edition w wersjach na konsolę PSP powstają w studio Rockstar Leeds, przy bliskiej współpracy z Rockstar San Diego i Rockstar North. Oba tytuły mają być dostępne w chwili premiery PSP w USA i Europie.

"Przeniesienie naszych dwóch najpopularniejszych tytułów na nową, mobilną konsolę PSP nie tylko doda nowy wymiar do tych, już nadzwyczajnych serii, ale również pozwoli nam w pełni zbadać możliwości PlayStation Portable" - powiedział Sam Houser, prezes firmy Rockstar Games. "Imponująca technologia, jaką firma Sony zastosowała w PSP, pozwoliła programistom ze studia Rockstar Leeds, osiągnąć takie rezultaty, o jakich do tej pory, na przenośnych konsolach mogliśmy tylko marzyć" - konkluduje Sam Hauser.

"Dzięki bliskiej współpracy ze studiami Rockstar North i Rockstar San Diego przy produkcji przeznaczonych na PSP wersji Grand Theft Auto i Midnight Club 3: DUB Edition, mamy nadzieję stworzyć tytuły wierne wizji, która przyświecała stworzeniu ich pierwszych wersji" - dodał Gordon Hall, prezes Rockstar Leeds.

Jak na razie, Rockstar Games nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących obu tytułów - wiemy tylko, że będą gotowe na premierę PSP w USA i Europie, czyli w marcu 2005r.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: