Nowa inicjatywa EA: gry za złotówkę

Rodzimy oddział Electronic Arts podjął współpracę z siecią salonów EMPiK i zorganizował niezwykle ciekawą promocję. Od teraz, każdy kto zdecyduje się na zakup gry z serii PS2 Platinum EA lub PC Classics EA, otrzyma tytuł prawie za darmo.

Nowa inicjatywa EA: gry za złotówkę

Jak informuje EA, od teraz przy zakupie dwóch tytułów z serii PS2 Platinum EA lub PC Classics EA, za drugi zapłacicie tylko złotówkę. To świetna okazja by małym kosztem znacznie poszerzyć swoją kolekcję gier. Oczywiście o ile interesują Was produkty "drugiej świeżości".

Warto zaznaczyć, że promocja obejmuje tytuły z Classics EA i Platinum EA. Do wyboru mamy więc np. FIFA 06, FIFA Manager 06, Mistrzostwa Świata FIFA 2006, NFS: Most Wanted czy Ojciec Chrzestny (Classics EA na PC) oraz Fight Night Round 3, NHL 06, BLACK i ponownie Ojciec Chrzestny (Platinum EA na PS2). Więcej tytułów objętych promocją znajdziecie na oficjalnej stronie firmy.

Warto dodać, że oferta będzie aktualna w sieci sklepów Empik w całej Polsce do 10 czerwca 2007 lub do wyczerpania zapasów. Gry z serii Platinum EA kosztują poniżej osiemdziesięciu złotych, zaś klasyczne tytuły poniżej pięćdziesięciu.