Nowa kolekcja oficjalnych książek Fortnite’a od wydawnictwa Insignis

Na jesienne wieczory Wydawnictwo Insignis przygotowało trzy nowe oficjalne tytuły dotyczące Fortnite'a.


Jesień i zima to idealny czas, aby nadrobić książkowe zaległości. Wie o tym Wydawnictwo Insignis, które przygotowało trzy nowe tytuły dla graczy Fortnite.

Nowe książki o Fortnite

Nowe książki o Fortnite

Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka.

Pierwszym tytułem jest oficjalna encyklopedia Fortnite składająca się z aż 350 w pełni ilustrowanych stron. W środku znajdziemy uporządkowane według poszczególnych sezonów informacje o wszystkich strojach, plecakach, zbierakach, lotniach, parasolach, smugach i emotkach z sezonów od 1 do dziesiątego.

Zobacz również:

Dzięki encyklopedii uzyskamy szczegółową wiedzę o najbardziej pożądanych elementach gry. Książka zawiera ponad 1600 ilustracji oraz oferuje mnóstwo ciekawych faktów na temat gry.

Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2

Wraz z encyklopedią pojawia się kontynuacja zeszłorocznego bestsellera - przewodnik Jak rysować 2. Dzięki niemu nauczysz się rysować wiele skomplikowanych detali w grze Fortnite. Książka zawiera porady krok po kroku i wskazówki, dzięki którym nauczymy się rysować 18 kultowych strojów, 5 niesamowitych broni oraz wiele akcesoriów.

Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2

Ostatnia z książek to przegląd nowych strojów, jakie pojawiły się w ostatnich sezonach gry. Zostały one pogrupowane według zestawów. W środku znajdziemy także statystyki oraz ciekawe fakty dotyczące najbardziej unikatowych ubiorów.

Kalendarz Fortnite 2021

Razem z książkami debiutuje nowy kalendarz na rok 2021. Każdy miesiąc ozdobiony został jedną z kultowych postaci z ostatnich miesięcy. Na kalendarzu znajdziesz sporo wolnego miejsca na zapisywanie ważnych dla Ciebie informacji.

Wszystkie nowości kupisz w sklepie Empik.