Nowa łatka do Diablo II

Blizzard udostępnił wreszcie długo oczekiwaną aktualizację do kultowej już gry Diablo II.

Łatka aktualizuje grę do wersji 1.10 i na razie dostępna jest wyłącznie po przez Battle.net (łatka zostanie automatycznie pobrana po zalogowaniu się do sieci Battle.net.). Już wkrótce ma być również dostępna samodzielna wersja aktualizacji, dokładnej daty jej publikacji jednak nie znamy.

Patch 1.1, jak twierdzi Blizzard, wprowadza najwięcej poprawek w historii wszystkich aktualizacji do Diablo II. Łatka wprowadza wiele różnorodnych modyfikacji do rozgrywki, jak również sporo nowych przedmiotów, umiejętności i czarów. Najnowszy patch wprowadza m.in. nowe rodzaje postaci (seasonal ladder characters). Uaktualnienie rozszerza również funkcjonalność gry o nowe, niezwykle wymagające, zadania dla graczy, posiadających postaci na poziomie "Hell", podczas których będą oni mieli okazję zmierzyć się z niezwykle niebezpiecznymi i unikalnymi potworami.

Patch wprowadza również szereg narzędzi, które będą chronić biorących udział w rozgrywkach przed nieuczciwymi graczami. Pełną listę wprowadzonych zmian możecie znaleźć pod adresem:

http://www.blizzard.com/support/?id=mdt0763p


Zobacz również